| 1 |
AWPC-SVK | 2026-08-01 | Slovakia |
Victoria Cup | M 50-59 |
54 | Raw | D | 95 |
84 | | |
265 | 265 | 177.71 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2026-05-13 | Slovakia |
Medzinárodné majstrovstvá SR v silovom trojboji & tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu | M 50-59 |
54 | Wraps | SBD | 95 |
84.4 | 237.5 | 157.5 |
260 | 655 | 438.09 |
| 3 |
AWPC-SVK | 2025-09-06 | Slovakia |
Mamut Cup | Masters 50-54 |
53 | Raw | D | 90 |
84.7 | | |
247.5 | 247.5 | 165.22 |
| 1 |
WPC-SVK | 2025-04-26 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters 50-59 |
52.5 | Raw | B | 95 |
90.7 | | 167.5 |
| 167.5 | 107.89 |
| 1 |
GPC | 2024-10-10 | Slovakia |
World Championships | M3 |
51.5 | Wraps | SBD | 82.5 |
82.5 | 245 | 155 |
277.5 | 677.5 | 458.93 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2024-07-27 | Slovakia |
Victoria Cup | Masters 50-59 |
52 | Raw | D | 90 |
83.2 | | |
255 | 255 | 171.91 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2024-05-02 | Slovakia |
Slovakian Championships Powerlifting | M 50-59 |
52 | Wraps | SBD | 95 |
85.7 | 237.5 | 157.5 |
265 | 660 | 437.78 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2024-04-21 | Slovakia |
Slovakian Championships Deadlift | M 50-59 |
52 | Raw | D | 95 |
86.7 | | |
275 | 275 | 181.28 |
| 1 |
GPC | 2023-10-09 | Hungary |
World Championships | M3 |
51 | Wraps | SBD | 82.5 |
81.7 | 232.5 | 162.5 |
275 | 670 | 456.38 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2023-07-29 | Slovakia |
Victoria Cup | Masters 40+ |
51 | Raw | D | |
81.8 | | |
267.5 | 267.5 | 182.08 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2023-05-05 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters 40-59 |
51 | Wraps | SBD | 95 |
88.7 | 247.5 | 165 |
275 | 687.5 | 447.84 |
| 1 |
WPC-SVK | 2023-04-02 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters 50-59 |
50.5 | Raw | D | 90 |
89.1 | | |
272.5 | 272.5 | 177.10 |
| 2 |
WPC-SVK | 2023-04-01 | Slovakia |
International Slovak and Czech Championships | Masters 50-59 |
50.5 | Raw | B | 90 |
89 | | 167.5 |
| 167.5 | 108.92 |
| 1 |
GPC | 2022-10-17 | Slovakia |
World Championships | M3 |
50 | Wraps | SBD | 90 |
87.2 | 245 | 167.5 |
275 | 687.5 | 451.83 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2022-08-06 | Slovakia |
Victoria Cup | Masters 40-54 |
50 | Raw | D | |
85.9 | | |
275 | 275 | 182.18 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2022-04-29 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 50-54 |
50 | Wraps | SBD | 100 |
91 | 240 | 172.5 |
265 | 677.5 | 435.66 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2021-05-22 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 40-49 |
49 | Wraps | SBD | 90 |
85.7 | 245 | 170 |
270 | 685 | 454.36 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2020-09-11 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 45-49 |
48 | Raw | SBD | 90 |
85.4 | 245 | 170 |
277.5 | 692.5 | 460.21 |
| 1 |
GPC | 2020-09-01 | Slovakia |
European Championships | M2 |
48 | Wraps | SBD | 90 |
86.4 | 245 | 170 |
275 | 690 | 455.69 |
| 1 |
GPC | 2019-10-20 | Slovakia |
World Championships | M2 |
47 | Wraps | SBD | 82.5 |
82.5 | 240 | 170 |
275 | 685 | 464.01 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | M40-49 |
46.5 | Wraps | SBD | 90 |
88 | 247.5 | 167.5 |
277.5 | 692.5 | 452.95 |
| 1 |
SAST | 2019-03-23 | Slovakia |
Slovakian Championships | M45-49 |
46.5 | Raw | D | 90 |
88.7 | | |
285 | 285 | 185.65 |
| 1 |
SAST | 2019-03-23 | Slovakia |
Slovakian Championships | M45-49 |
46.5 | Raw | B | 90 |
88.7 | | 170 |
| 170 | 110.74 |
| 1 |
GPC | 2018-09-16 | Hungary |
World Championships | M2 |
46 | Wraps | SBD | 82.5 |
82.2 | 240 | 165 |
275 | 680 | 461.58 |
| 3 |
AWPC-SVK | 2018-08-04 | Slovakia |
Victoria Cup | Open |
46 | Raw | D | 90 |
86.3 | | |
282.5 | 282.5 | 186.68 |
| 1 |
CAST | 2018-04-06 | Slovakia |
Otvorené MSR v drepe a powerliftingu | M45-49 |
45.5 | Wraps | SBD | 90 |
84 | 247.5 | 165 |
287.5 | 700 | 469.42 |
| 1 |
GPC | 2017-09-14 | Czechia |
World Championships | M2 |
45 | Wraps | SBD | 75 |
75 | 235.5 | 157.5 |
240 | 633 | 454.32 |
| 3 |
AWPC-SVK | 2017-07-29 | Slovakia |
Victoria Cup | Open |
45 | Raw | D | 90 |
82.6 | | |
260 | 260 | 176.00 |
| 1 |
FCST | 2017-04-07 | Czechia |
Mezinárodní Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji a dřepu | M40-49 |
44.5 | Wraps | SBD | 90 |
83.4 | 245 | 152.5 |
282.5 | 680 | 457.82 |
| 1 |
GPC | 2016-09-18 | Serbia |
World Championships | M1 |
43.5 | Wraps | SBD | 82.5 |
82.5 | 237.5 | 160 |
275 | 672.5 | 455.55 |
| 5 |
AWPC-SVK | 2016-07-30 | Slovakia |
Victoria Cup | M 40-44 |
44 | Raw | D | 90 |
84.7 | | |
250 | 250 | 166.89 |
| 1 |
SAST | 2016-04-08 | Slovakia |
Majstrovstvá Českej a Slovenskej Republiky v silovom trojboji | M40-49 |
43.5 | Wraps | SBD | 90 |
82.9 | 230 | 171 |
225 | 626 | 422.89 |
| 1 |
GPC | 2015-10-23 | Czechia |
Carpathian World Cup | M1 |
42.5 | Wraps | SBD | 82.5 |
82.5 | 242.5 | 167.5 |
285 | 695 | 470.79 |
| 1 |
GPC | 2014-10-24 | Slovakia |
Carpathian Cup | M1 |
41.5 | Wraps | SBD | 82.5 |
81.6 | 205 | 167.5 |
267.5 | 640 | 436.25 |
| 1 |
GPC | 2014-06-02 | Czechia |
European Championships | M1 |
| Wraps | SBD | 82.5 |
76.4 | 230 | 152.5 |
255 | 637.5 | 452.04 |
| 1 |
GPC | 2014-06-02 | Czechia |
European Championships | T3 |
| Wraps | SBD | 67.5 |
67.5 | 172.5 | 113 |
192.5 | 478 | 368.42 |
| 1 |
SAST | 2014-04-05 | Slovakia |
Majstrovstvá Slovenskej a Českej Republiky | M40-44 |
41.5 | Raw | SBD | 82.5 |
78.6 | 230 | 160 |
260 | 650 | 452.95 |
| 2 |
GPC | 2013-09-23 | Hungary |
World Championships | M1 |
40.5 | Wraps | SBD | 82.5 |
75.6 | 227.5 | 157.5 |
265 | 650 | 463.97 |
| 1 |
GPC | 2013-09-23 | Hungary |
World Championships | T3 |
17.5 | Wraps | SBD | 60 |
59.9 | 160 | 100 |
190 | 450 | 380.34 |
| 1 |
GPC | 2013-05-20 | Serbia |
European Championships | M1 |
40.5 | Wraps | SBD | 75 |
74.7 | 220 | 145 |
235 | 600 | 431.56 |
| 1 |
GPC | 2013-05-20 | Serbia |
European Championships | T3 |
17.5 | Wraps | SBD | 67.5 |
66.9 | 165.5 | 107.5 |
185 | 458 | 355.30 |
| 1 |
SAST | 2013-04-27 | Slovakia |
Mezinárodné Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke | M40-49 |
40.5 | Raw | B | 82.5 |
77.8 | | 157.5 |
| 157.5 | 110.44 |
| 2 |
SAST | 2013-04-27 | Slovakia |
Mezinárodné Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke | Dorast |
17.5 | Raw | B | 67.5 |
66.9 | | 110 |
| 110 | 85.33 |
| 1 |
FCST | 2013-04-06 | Czechia |
Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji a mrtvém tahu | T16-17 |
17.5 | Raw | SBD | 67.5 |
67.3 | 165 | 110 |
190 | 465 | 359.17 |
| 1 |
GPC | 2012-09-17 | Slovakia |
World Championships | M1 |
39.5 | Raw | B | 75 |
75 | | 157.5 |
| 157.5 | 112.99 |
| 1 |
GPC | 2012-09-17 | Slovakia |
World Championships | T2 |
16.5 | Raw | B | 60 |
59.7 | | 87.5 |
| 87.5 | 74.16 |
| 10 |
IPF | 2002-11-13 | Slovakia |
Men's World Powerlifting Championships | Open |
29.5 | Single | SBD | 67.5 |
67.3 | 210 | 150 |
235 | 595 | 459.58 |
| 4 |
EPF | 2002-03-23 | Ukraine |
Danube Cup | Open |
29.5 | Single | SBD | 82.5 |
75.5 | 250 | 170 |
130 | 550 | 392.92 |
| 9 |
IPF | 2001-11-15 | Finland |
Men's World Powerlifting Championships | Open |
28.5 | Single | SBD | 75 |
74.9 | 250 | 170 |
275 | 695 | 499.03 |
| 1 |
EPF | 2001-03-24 | Austria |
Danube Cup | Open |
28.5 | Single | SBD | 75 |
74.9 | 272.5 | 167.5 |
280 | 720 | 516.98 |
| 1 |
EPF | 2000-03-25 | Slovakia |
Danube Cup | Open |
27.5 | Single | SBD | 75 |
75 | 255 | 167.5 |
257.5 | 680 | 487.85 |
| G |
AAU | 1999-04-10 | USA |
National Powerlifting Championships | Open |
| Single | SBD | 75 |
75 | 265.4 | 161 |
244.9 | 671.3 | 481.62 |
| DQ |
IPF | 1996-12-14 | Austria |
Men's World Powerlifting Championships | Open |
23.5 | Single | SBD | 75 |
75 | | |
| | |
| 8 |
EPF | 1996-05-16 | Hungary |
Men's European Powerlifting Championships | Open |
23.5 | Single | SBD | 75 |
74.9 | 250 | 155 |
260 | 665 | 477.49 |
| 12 |
IPF | 1995-11-15 | Finland |
Men's World Powerlifting Championships | Open |
| Single | SBD | 75 |
74.6 | 257.5 | 157.5 |
275 | 690 | 496.72 |
| 3 |
EPF | 1995-09-15 | Russia |
European Juniors Powerlifting Championships | Juniors |
22.5 | Single | SBD | 75 |
74.4 | 255 | 157.5 |
272.5 | 685 | 493.97 |
| 3 |
IPF | 1995-07-23 | India |
World Juniors Powerlifting Championships | Juniors |
22.5 | Single | SBD | 75 |
74.5 | 250 | 162.5 |
265 | 677.5 | 488.14 |
| 1 |
EPF | 1995-03-25 | Hungary |
Danube Cup | Open |
22.5 | Single | SBD | 75 |
74.3 | 215 | 157.5 |
275 | 647.5 | 467.34 |
| 1 |
EPF | 1994-09-03 | England |
European Juniors Powerlifting Championships | Open |
| Single | SBD | 75 |
74.3 | 240 | 147.5 |
260 | 647.5 | 467.14 |
| 5 |
IPF | 1994-06-18 | Indonesia |
World Juniors Powerlifting Championships | Juniors |
21.5 | Single | SBD | 75 |
75 | 245 | 150 |
262.5 | 657.5 | 471.71 |
| 1 |
EPF | 1994-03-19 | Austria |
Danube Cup | Open |
21.5 | Single | SBD | 75 |
74.3 | 215 | 157.5 |
275 | 647.5 | 467.34 |
| 9 |
IPF | 1993-10-29 | Canada |
World Juniors Powerlifting Championships | Juniors |
20.5 | Single | SBD | 75 |
74.7 | 240 | 145 |
255 | 640 | 460.33 |
| 7 |
EPF | 1993-06-10 | Belgium |
European Juniors Powerlifting Championships | Open |
| Single | SBD | 75 |
74.2 | 222.5 | 137.5 |
245 | 605 | 437.04 |
| 1 |
EPF | 1993-03-27 | Germany |
Danube Cup | Open |
20.5 | Single | SBD | 75 |
73.1 | 230 | 137.5 |
250 | 617.5 | 450.45 |
| 9 |
EPF | 1992-06-14 | Hungary |
European Juniors Powerlifting Championships | Open |
| Single | SBD | 75 |
74.2 | 217.5 | 132.5 |
252.5 | 602.5 | 435.24 |