| 1 |
WPC-SVK | 2025-04-26 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters 50-59 |
53.5 | Wraps | S | 110 |
100 | 240 | |
| 240 | 147.72 |
| 2 |
WPC-SVK | 2025-04-26 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters 50-59 |
53.5 | Wraps | SBD | 110 |
100 | 240 | 177 |
252.5 | 669.5 | 412.09 |
| 1 |
GPC | 2024-10-10 | Slovakia |
World Championships | M3 |
52.5 | Wraps | SBD | 110 |
105.9 | 250 | 172.5 |
242.5 | 665 | 399.69 |
| 2 |
WUAP | 2024-06-11 | Slovakia |
European Championships | M 50-59 |
53 | Raw | B | 110 |
106.7 | | 170 |
| 170 | 101.87 |
| 1 |
WUAP | 2024-06-11 | Slovakia |
European Championships | M 50-59 |
53 | Wraps | SBD | 110 |
105.4 | 260 | 177.5 |
245 | 682.5 | 410.98 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2024-05-02 | Slovakia |
Slovakian Championships Powerlifting | M 50-59 |
53 | Wraps | SBD | 110 |
105.2 | 262.5 | 177.5 |
245 | 685 | 412.80 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2024-04-20 | Slovakia |
Slovakian Championships Bench Press | M 50-59 |
53 | Raw | B | 110 |
105.6 | | 180 |
| 180 | 108.31 |
| 5 |
AWPC-SVK | 2023-12-09 | Slovakia |
Raw Christmas Bench Press Cup | M40-59 |
52 | Raw | B | 110 |
103.4 | | 180 |
| 180 | 109.24 |
| 2 |
AWPC-SVK | 2023-05-05 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters 40-59 |
52 | Raw | B | 110 |
101 | | 175 |
| 175 | 107.26 |
| 1 |
GPC | 2023-04-27 | Czechia |
World Cup V4 | M3 |
51.5 | Wraps | SBD | 100 |
98.2 | 255 | 175 |
210 | 640 | 396.99 |
| 1 |
WPC-SVK | 2023-04-02 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters 50-59 |
51.5 | Raw | D | 100 |
99.5 | | |
225 | 225 | 138.79 |
| 2 |
GPC | 2022-10-17 | Slovakia |
World Championships | M3 |
51 | Raw | B | 110 |
101.2 | | 165 |
| 165 | 101.04 |
| 1 |
GPC | 2022-10-17 | Slovakia |
World Championships | M3 |
51 | Wraps | SBD | 110 |
101.6 | 245 | 167.5 |
250 | 662.5 | 405.02 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2022-04-29 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 50-54 |
51 | Raw | B | 100 |
98.6 | | 175 |
| 175 | 108.38 |
| 1 |
WPC-SVK | 2022-04-22 | Slovakia |
International Slovak and Czech Championships | Masters 50-59 |
50.5 | Raw | S | 100 |
99.5 | 260 | |
| 260 | 160.38 |
| 1 |
WPC-SVK | 2022-04-22 | Slovakia |
International Slovak and Czech Championships | Masters 50-59 |
50.5 | Raw | SBD | 100 |
99.5 | 260 | 175 |
245 | 680 | 419.46 |
| 1 |
WUAP | 2021-09-19 | Hungary |
World Championships | M 50-54 |
49.5 | Wraps | SBD | 100 |
99.8 | 260 | 175 |
255 | 690 | 425.07 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2021-05-22 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 50-59 |
50 | Raw | D | 100 |
99.5 | | |
252.5 | 252.5 | 155.76 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2021-05-22 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 50-59 |
50 | Raw | B | 100 |
99.5 | | 180 |
| 180 | 111.03 |
| 1 |
GPC | 2020-09-01 | Slovakia |
European Championships | M2 |
49 | Wraps | S | 100 |
99 | 250 | |
| 250 | 154.55 |
| 1 |
GPC | 2020-09-01 | Slovakia |
European Championships | M2 |
49 | Wraps | SBD | 100 |
98.8 | 250 | 165 |
245 | 660 | 408.39 |
| 1 |
GPC | 2019-10-20 | Slovakia |
World Championships | M2 |
48 | Wraps | SBD | 110 |
106.9 | 290 | 181 |
265 | 736 | 440.72 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | M40-49 |
47.5 | Raw | D | 110 |
108 | | |
260 | 260 | 155.07 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | M40-49 |
47.5 | Raw | S | 110 |
108 | 307.5 | |
| 307.5 | 183.40 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | M40-49 |
47.5 | Wraps | SBD | 110 |
108 | 307.5 | 182.5 |
260 | 750 | 447.32 |
| 1 |
WUAP | 2018-10-15 | Slovakia |
World Championships | M 45-49 |
47 | Wraps | SBD | 110 |
106.9 | 285 | 165 |
250 | 700 | 419.17 |
| 1 |
GPC | 2018-09-16 | Hungary |
World Championships | M2 |
47 | Wraps | SBD | 110 |
105.1 | 282.5 | 176 |
255 | 713.5 | 430.14 |
| 1 |
WRPF-Slovakia | 2018-05-26 | Slovakia |
International Slovak Championships | Masters 40-49 |
46.5 | Wraps | SBD | 110 |
105.8 | 300 | 165 |
252.5 | 717.5 | 431.41 |
| 1 |
CAST | 2018-04-06 | Slovakia |
Otvorené MSR v drepe a powerliftingu | M45-49 |
46.5 | Wraps | SBD | 110 |
106.2 | 280 | 175 |
250 | 705 | 423.26 |
| 1 |
WRPF | 2018-01-12 | Slovakia |
International Winter Cup | Masters |
46.5 | Raw | BD | |
108.2 | | 175 |
255 | 430 | 256.28 |
| 2 |
WUAP | 2017-10-17 | Czechia |
World Championships | M 45-49 |
46 | Wraps | SBD | 110 |
107 | 265 | 167.5 |
245 | 677.5 | 405.55 |
| 1 |
GPC | 2017-09-14 | Czechia |
World Championships | M2 |
46 | Wraps | SBD | 110 |
105.7 | 277.5 | 171 |
247.5 | 696 | 418.64 |
| 1 |
WPC-SVK | 2017-06-17 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá SR v silovom trojboji tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu | Masters 40-49 |
45.5 | Raw | D | 110 |
104.5 | | |
245 | 245 | 148.04 |
| 1 |
WPC-SVK | 2017-06-17 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá SR v silovom trojboji tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu | Masters 40-49 |
45.5 | Wraps | SBD | 110 |
104.5 | 285 | 167.5 |
245 | 697.5 | 421.47 |
| 1 |
FCST | 2017-04-07 | Czechia |
Mezinárodní Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji a dřepu | M40-49 |
45.5 | Wraps | SBD | 110 |
104.6 | 260 | 155 |
235 | 650 | 392.62 |
| 2 |
WPC-SVK | 2016-12-03 | Slovakia |
International Christmas Cup | Masters 45-49 |
44.5 | Wraps | S | |
103 | 275 | |
| 275 | 167.16 |
| 1 |
WUAP | 2016-10-05 | Germany |
World Championships | M 45-49 |
| Wraps | SBD | 110 |
103.8 | 255 | 165 |
242.5 | 662.5 | 401.42 |
| 2 |
WUAP | 2016-06-15 | Hungary |
European Championships | M 45-49 |
45 | Wraps | SBD | 100 |
99.1 | 245 | 160 |
240 | 645 | 398.57 |
| 1 |
WPC | 2015-12-08 | Czechia |
World Cup | M_MR_1_WPC |
43.5 | Raw | SBD | 100 |
99.7 | 215 | 160 |
225 | 600 | 369.79 |
| 1 |
WUAP | 2015-06-16 | Czechia |
European Championships | M 40-44 |
44 | Wraps | SBD | 100 |
99.4 | 230 | 160 |
220 | 610 | 376.45 |