| 1 |
AWPC-SVK | 2026-05-13 | Slovakia |
Medzinárodné majstrovstvá SR v silovom trojboji & tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu | Open |
27 | Raw | D | 82.5 |
79.6 | | |
270 | 270 | 186.73 |
| DQ |
XPC-Poland | 2023-09-30 | Poland |
Powerlifting Pro I | Open |
24 | Wraps | SBD | 82.5 |
82.3 | | 170 |
320 | | |
| 1 |
AWPC-SVK | 2023-07-29 | Slovakia |
Victoria Cup | Open |
24 | Raw | D | 110 |
84.3 | | |
315 | 315 | 210.82 |
| 1 |
XPC-Poland | 2022-11-24 | Poland |
World Cup | J20-23 |
23 | Wraps | SBD | 82.5 |
82.5 | 280 | 175 |
310 | 765 | 518.21 |
| 1 |
GPC | 2022-10-17 | Slovakia |
World Championships | J |
23 | Wraps | SBD | 82.5 |
81.5 | 280 | 175 |
310 | 765 | 521.83 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2022-09-24 | Slovakia |
Deadlift Cup | Juniors |
23 | Raw | D | 90 |
87 | | |
320 | 320 | 210.56 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2022-04-29 | Slovakia |
Slovakian Championships | Juniors |
23 | Wraps | SBD | 82.5 |
80.6 | 275 | 165 |
320 | 760 | 521.76 |
| 1 |
WPC-SVK | 2022-04-22 | Slovakia |
International Slovak and Czech Championships | Juniors 20-23 |
22.5 | Raw | SBD | 82.5 |
79.8 | 265 | 160 |
310 | 735 | 507.57 |
| 1 |
GPC | 2021-10-18 | Poland |
World Championships | O |
22 | Raw | D | 75 |
75 | | |
305 | 305 | 218.81 |
| DQ |
WUAP | 2021-09-19 | Hungary |
World Championships | Open |
21.5 | Wraps | SBD | 82.5 |
81 | | |
| | |
| 1 |
WUAP | 2021-09-19 | Hungary |
World Championships | Juniors |
21.5 | Raw | D | 82.5 |
81.8 | | |
290 | 290 | 197.40 |
| 1 |
SAST | 2021-08-28 | Slovakia |
Slovenský pohár v mŕtvom ťahu | O |
22 | Raw | D | 90 |
80.7 | | |
302.5 | 302.5 | 207.53 |
| 1 |
SAST | 2021-08-28 | Slovakia |
Slovenský pohár v mŕtvom ťahu | J20-23 |
22 | Raw | D | 90 |
80.7 | | |
302.5 | 302.5 | 207.53 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2021-05-22 | Slovakia |
Slovakian Championships | Juniors |
22 | Wraps | SBD | 82.5 |
77.8 | 260 | 160 |
300 | 720 | 504.85 |
| 1 |
WPA | 2021-04-14 | Poland |
World Championships | Pro Juniors 20-23 |
22 | Wraps | SBD | 82.5 |
80.2 | 250 | 160 |
300 | 710 | 489.04 |
| 1 |
XPC-Poland | 2021-03-18 | Poland |
European Powerlifting Championships | Juniors 20-23 |
21 | Raw | B | 75 |
74.8 | | 160 |
| 160 | 114.98 |
| 1 |
XPC-Poland | 2021-03-18 | Poland |
European Powerlifting Championships | Open |
21 | Wraps | SBD | 75 |
74.8 | 235 | 160 |
280 | 675 | 485.09 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2020-09-11 | Slovakia |
Slovakian Championships | Juniors |
21 | Raw | SBD | 75 |
75 | 235 | 140.5 |
280 | 655.5 | 470.27 |
| 1 |
GPC | 2020-09-01 | Slovakia |
European Championships | J |
21 | Wraps | SBD | 75 |
74.3 | 240 | 140 |
290 | 670 | 483.58 |
| DQ |
GPC | 2020-09-01 | Slovakia |
European Championships | J |
21 | Raw | D | 82.5 |
77.5 | | |
| | |
| 3 |
WRPF | 2019-12-04 | Russia |
World Championships | Pro Open |
20 | Raw | D | 75 |
74.4 | | |
280 | 280 | 201.92 |
| 1 |
WRPF-Slovakia | 2019-11-23 | Slovakia |
International Winter Cup | Juniors 20-23 |
19.5 | Raw | D | 90 |
75 | | |
290 | 290 | 208.05 |
| 2 |
WRPF-Slovakia | 2019-11-23 | Slovakia |
International Winter Cup | Open |
19.5 | Multi | D | |
75 | | |
285 | 285 | 204.47 |
| 1 |
GPC | 2019-10-20 | Slovakia |
World Championships | J |
20 | Raw | D | 75 |
74.6 | | |
285 | 285 | 205.17 |
| 1 |
GPC | 2019-10-20 | Slovakia |
World Championships | J |
20 | Wraps | SBD | 75 |
74.6 | 220 | 135 |
280 | 635 | 457.13 |
| 1 |
WUAP-CRO | 2019-10-12 | Croatia |
Balkan Open | Junior (20-23) |
20 | Multi | D | 75 |
75 | | |
275 | 275 | 197.29 |
| 1 |
WUAP-CRO | 2019-10-12 | Croatia |
Balkan Open | Junior (20-23) |
20 | Raw | D | 75 |
75 | | |
270 | 270 | 193.70 |
| 1 |
WUAP | 2019-06-17 | Germany |
European Championships | Juniors |
20 | Wraps | SBD | 75 |
73.7 | 215 | 135 |
265 | 615 | 446.22 |
| 1 |
GPC | 2019-05-20 | Hungary |
European Championships | J |
20 | Multi | D | 75 |
74.9 | | |
275 | 275 | 197.46 |
| 1 |
GPC | 2019-05-20 | Hungary |
European Championships | J |
20 | Raw | D | 75 |
74.8 | | |
272.5 | 272.5 | 195.83 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2019-04-27 | Slovakia |
Otvorené Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji a drepe | Juniors |
19.5 | Wraps | SBD | 75 |
74.7 | 190 | 137.5 |
250 | 577.5 | 415.38 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | J |
19.5 | Multi | D | 75 |
75 | | |
245 | 245 | 175.77 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | J |
19.5 | Raw | D | 75 |
74.9 | | |
260 | 260 | 186.69 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | J |
19.5 | Wraps | SBD | 75 |
74.9 | 210 | 130 |
260 | 600 | 430.82 |
| 1 |
SAST | 2019-03-23 | Slovakia |
Slovakian Championships | J |
19.5 | Raw | D | 75 |
74.9 | | |
255 | 255 | 183.10 |
| 1 |
SAST | 2019-03-23 | Slovakia |
Slovakian Championships | J |
19.5 | Multi | D | 75 |
74.9 | | |
261.5 | 261.5 | 187.77 |
| 1 |
WUAP | 2018-10-15 | Slovakia |
World Championships | T 18-19 |
19 | Raw | D | 75 |
73.6 | | |
255 | 255 | 185.18 |
| 1 |
WUAP | 2018-10-15 | Slovakia |
World Championships | T 18-19 |
19 | Multi | D | 75 |
74.5 | | |
270 | 270 | 194.54 |
| 1 |
WUAP | 2018-10-15 | Slovakia |
World Championships | T 18-19 |
19 | Wraps | SBD | 75 |
74.9 | 200 | 127.5 |
260 | 587.5 | 421.85 |
| 11 |
WRPF | 2018-09-28 | Czechia |
EVLS CUP | Open |
18.5 | Raw | D | 75 |
73.9 | | |
245 | 245 | 177.43 |
| 1 |
WRPF | 2018-09-28 | Czechia |
EVLS CUP | Open |
18.5 | Raw | D | 75 |
73.9 | | |
245 | 245 | 177.43 |
| 2 |
WRPF | 2018-09-28 | Czechia |
EVLS CUP | Sub-Juniors 17-19 |
18.5 | Raw | D | 75 |
73.9 | | |
230 | 230 | 166.57 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2018-08-04 | Slovakia |
Victoria Cup | Teen 18-19 |
19 | Multi | D | 75 |
73.9 | | |
255 | 255 | 184.69 |
| 2 |
AWPC-SVK | 2018-08-04 | Slovakia |
Victoria Cup | Open |
19 | Raw | D | 75 |
73.9 | | |
250 | 250 | 181.07 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2018-08-04 | Slovakia |
Victoria Cup | Teen 18-19 |
19 | Raw | D | 75 |
73.9 | | |
230 | 230 | 166.59 |
| 1 |
WUAP | 2018-06-13 | Poland |
European Championships | T 18-19 |
18.5 | Raw | D | 75 |
72.9 | | |
230 | 230 | 168.08 |
| 1 |
WUAP | 2018-06-13 | Poland |
European Championships | T 18-19 |
18.5 | Raw | D | 75 |
72.9 | | |
230 | 230 | 168.08 |
| 1 |
WRPF-Slovakia | 2018-05-26 | Slovakia |
International Slovak Championships | Sub-Juniors 17-19 |
18.5 | Multi | D | 75 |
74.4 | | |
230 | 230 | 165.86 |
| 1 |
WRPF-Slovakia | 2018-05-26 | Slovakia |
International Slovak Championships | Sub-Juniors 17-19 |
18.5 | Multi | SBD | 75 |
74.4 | 200 | 145 |
230 | 575 | 414.65 |
| 1 |
CAST | 2018-04-06 | Slovakia |
Otvorené MSR v drepe a powerliftingu | T18-19 |
18.5 | Multi | SBD | 75 |
73.5 | 190 | 130 |
245 | 565 | 410.67 |
| 1 |
CAST | 2018-04-06 | Slovakia |
Otvorené MSR v drepe a powerliftingu | T18-19 |
18.5 | Wraps | SBD | 75 |
73.5 | 160 | 125 |
205 | 490 | 356.16 |
| 1 |
WRPF | 2018-01-12 | Slovakia |
International Winter Cup | Teen |
18.5 | Raw | D | |
73.8 | | |
250 | 250 | 181.23 |
| 1 |
WRPF | 2018-01-12 | Slovakia |
International Winter Cup | Teen |
18.5 | Multi | D | |
73.8 | | |
240 | 240 | 173.98 |
| 3 |
WRPF | 2018-01-12 | Slovakia |
International Winter Cup | Open |
18.5 | Multi | D | |
73.8 | | |
240 | 240 | 173.98 |
| 3 |
WRPF | 2018-01-12 | Slovakia |
International Winter Cup | Open |
18.5 | Raw | D | 100 |
73.8 | | |
250 | 250 | 181.23 |
| 5 |
AWPC-SVK | 2017-12-09 | Slovakia |
Raw Christmas Bench Press Cup | Teen 18-19 |
18 | Raw | B | 75 |
71.6 | | 110 |
| 110 | 81.36 |