| 1 |
HPC | 2026-05-01 | Hungary |
Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa | MO |
31 | Wraps | SBD | 67.5 |
67.2 | 225 | 155 |
242.5 | 622.5 | 481.34 |
| 1 |
HPC | 2025-04-25 | Hungary |
Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa | MO |
30 | Wraps | SBD | 75 |
68.7 | 225 | 155 |
240 | 620 | 471.88 |
| 2 |
HPC | 2025-04-25 | Hungary |
Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa | MO |
30 | Raw | D | 75 |
68.7 | | |
240 | 240 | 182.66 |
| 1 |
HPC | 2024-05-03 | Hungary |
Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa & Elit Show | MO |
29 | Wraps | SBD | 67.5 |
66.8 | 222.5 | 150 |
240 | 612.5 | 475.67 |
| 1 |
HPC | 2023-12-01 | Hungary |
Kiskunfélegyházi Mikulás Kupa | MO |
29 | Raw | B | 67.5 |
66.8 | | 147.5 |
| 147.5 | 114.55 |
| 1 |
HPC | 2023-12-01 | Hungary |
Kiskunfélegyházi Mikulás Kupa | MO |
29 | Raw | D | 67.5 |
66.8 | | |
220 | 220 | 170.85 |
| 1 |
HPC | 2023-05-26 | Hungary |
Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa & Elit Show | MO |
28 | Wraps | SBD | 67.5 |
65.6 | 190 | 147.5 |
220 | 557.5 | 438.80 |
| 1 |
WPC | 2022-06-26 | Hungary |
European Championships | M_OR_AWPC |
27 | Raw | SBD | 67.5 |
64.5 | 150 | 135 |
180 | 465 | 370.68 |
| 1 |
HPC | 2021-09-03 | Hungary |
Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa | MO |
27 | Raw | B | 67.5 |
63 | | 125 |
| 125 | 101.47 |
| 2 |
HPC | 2020-09-19 | Hungary |
Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa & Elit Show | MO |
26 | Raw | D | 67.5 |
62.3 | | |
170 | 170 | 139.21 |
| 2 |
HPC | 2020-09-19 | Hungary |
Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa & Elit Show | MO |
26 | Raw | B | 67.5 |
61.8 | | 120 |
| 120 | 98.89 |