| 1 |
FRPL | 2026-09-14 | Romania |
Campionatul National de Powerlifting Clasic si Echipat | Open |
26 | Raw | SBD | 83 |
82.7 | 260 | 187.5 |
303 | 750.5 | 507.69 |
| 11 |
IPF | 2026-06-13 | Lithuania |
World Classic Powerlifting Championships | Open |
26 | Raw | SBD | 83 |
82.5 | 280 | 185 |
305 | 770 | 521.77 |
| 1 |
FRPL | 2026-04-26 | Romania |
Iron Team Cup Editia III | Open |
26 | Raw | SBD | 83 |
83 | 280 | 182.5 |
300 | 762.5 | 514.75 |
| 1 |
FRPL | 2025-09-15 | Romania |
Campionatul National | Open |
25 | Raw | SBD | 83 |
82.2 | 250 | 170 |
300 | 720 | 488.90 |
| 1 |
FRPL | 2024-09-16 | Romania |
Campionatul National | Open |
24 | Raw | SBD | 93 |
83.1 | 255 | 175 |
285 | 715 | 482.36 |
| 14 |
IPF | 2023-08-27 | Romania |
World Junior and Sub-Junior Classic Championships | Juniors |
23 | Raw | SBD | 83 |
82.2 | 240 | 160 |
275 | 675 | 458.35 |
| 1 |
FRPL | 2023-06-06 | Romania |
Campionatul Național | Junior I |
23 | Raw | SBD | 83 |
81.3 | 240 | 160 |
277.5 | 677.5 | 462.80 |
| 2 |
FRPL | 2023-06-06 | Romania |
Campionatul Național | Open |
23 | Raw | SBD | 83 |
81.3 | 240 | 160 |
277.5 | 677.5 | 462.80 |
| 1 |
FRPL | 2023-06-06 | Romania |
Campionatul Național | Junior I |
23 | Single | SBD | 83 |
80.5 | 230 | 160 |
265 | 655 | 450.00 |
| 3 |
FRPL | 2023-06-06 | Romania |
Campionatul Național | Open |
23 | Single | SBD | 83 |
80.5 | 230 | 160 |
265 | 655 | 450.00 |
| 1 |
FRPL | 2022-09-29 | Romania |
Campionatul Național Clasic | Junior I |
22 | Raw | SBD | 83 |
78.7 | 215 | 145 |
252.5 | 612.5 | 426.49 |
| 2 |
FRPL | 2022-09-29 | Romania |
Campionatul Național Clasic | Open |
22 | Raw | SBD | 83 |
78.7 | 215 | 145 |
252.5 | 612.5 | 426.49 |
| 1 |
FRPL | 2019-04-06 | Romania |
Campionatul National de Powerlifting | Junior I |
19 | Single | SBD | 93 |
90.8 | 200 | 145 |
240 | 585 | 376.59 |
| 4 |
FRPL | 2019-04-06 | Romania |
Campionatul National de Powerlifting | Open |
19 | Single | SBD | 93 |
90.8 | 200 | 145 |
240 | 585 | 376.59 |
| 8 |
FRPL | 2018-11-17 | Romania |
Campionatul National de Impins din Culcat | Open |
18 | Single | B | 93 |
91.1 | | 135 |
| 135 | 86.76 |
| 2 |
FRPL | 2018-11-17 | Romania |
Campionatul National de Impins din Culcat | Junior II |
18 | Single | B | 93 |
91.1 | | 135 |
| 135 | 86.76 |