| 4 |
FRPL | 2026-04-26 | Romania |
Iron Team Cup Editia III | Open |
| Raw | SBD | 93 |
85.1 | 240 | 135 |
280 | 655 | 436.12 |
| 1 |
FRPL | 2025-09-15 | Romania |
Campionatul National | Junior I |
| Raw | SBD | 83 |
79 | 225 | 142.5 |
280 | 647.5 | 449.83 |
| 2 |
FRPL | 2025-09-15 | Romania |
Campionatul National | Open |
| Raw | SBD | 83 |
79 | 225 | 142.5 |
280 | 647.5 | 449.83 |
| 1 |
FRPL | 2023-06-06 | Romania |
Campionatul Național | Junior I |
| Raw | SBD | 74 |
72.8 | 195 | 125 |
255 | 575 | 420.78 |
| 2 |
FRPL | 2023-06-06 | Romania |
Campionatul Național | Open |
| Raw | SBD | 74 |
72.8 | 195 | 125 |
255 | 575 | 420.78 |
| 1 |
FRPL | 2022-09-29 | Romania |
Campionatul Național Clasic | Junior I |
19 | Raw | SBD | 74 |
72.4 | 190 | 127.5 |
250 | 567.5 | 416.62 |
| 2 |
FRPL | 2022-09-29 | Romania |
Campionatul Național Clasic | Open |
19 | Raw | SBD | 74 |
72.4 | 190 | 127.5 |
250 | 567.5 | 416.62 |
| 1 |
FRPL | 2022-04-08 | Romania |
Campionatul Național | Junior I |
| Single | SBD | 74 |
72.5 | 195 | 100 |
245 | 540 | 396.25 |
| 3 |
FRPL | 2022-04-08 | Romania |
Campionatul Național | Open |
| Single | SBD | 74 |
72.5 | 195 | 100 |
245 | 540 | 396.25 |
| 1 |
FRPL | 2021-09-29 | Romania |
Campionatul Național | Junior II |
| Single | SBD | 66 |
65.9 | 120 | 85 |
195 | 400 | 313.76 |
| 2 |
FRPL | 2021-09-29 | Romania |
Campionatul Național | Open |
| Single | SBD | 66 |
65.9 | 120 | 85 |
195 | 400 | 313.76 |
| 1 |
FRPL | 2021-09-29 | Romania |
Campionatul Național | Junior I |
| Raw | SBD | 66 |
64.2 | 150 | 90 |
185 | 425 | 340.00 |
| 2 |
FRPL | 2021-09-29 | Romania |
Campionatul Național | Open |
| Raw | SBD | 66 |
64.2 | 150 | 90 |
185 | 425 | 340.00 |
| DQ |
IPF | 2021-08-23 | Romania |
World Juniors Sub-Juniors & Masters Championships | Sub-Juniors |
17.5 | Single | SBD | 66 |
63 | 192.5 | |
205 | | |
| 1 |
EPF | 2021-08-03 | Czechia |
European Open Juniors & Sub-Juniors Powerlifting Championships | Sub-Juniors |
17.5 | Single | SBD | 66 |
62.8 | 170 | 100 |
200 | 470 | 382.56 |