| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | J |
23.5 | Raw | D | 90 |
88.9 | | |
245 | 245 | 159.41 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | J |
23.5 | Raw | S | 90 |
88.9 | 240 | |
| 240 | 156.16 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | J |
23.5 | Wraps | SBD | 90 |
88.9 | 240 | 145 |
245 | 630 | 409.91 |
| 2 |
WUAP | 2018-10-15 | Slovakia |
World Championships | Juniors |
23 | Wraps | SBD | 90 |
88.5 | 235 | 147.5 |
235 | 617.5 | 402.71 |
| 2 |
WRPF-Slovakia | 2018-05-26 | Slovakia |
International Slovak Championships | Juniors 20-23 |
22.5 | Raw | D | 90 |
85.6 | | |
190 | 190 | 126.11 |
| DQ |
WRPF-Slovakia | 2018-05-26 | Slovakia |
International Slovak Championships | Juniors 20-23 |
22.5 | Wraps | S | 90 |
85.6 | | |
| | |
| DQ |
WRPF-Slovakia | 2018-05-26 | Slovakia |
International Slovak Championships | Juniors 20-23 |
22.5 | Wraps | SBD | 90 |
85.6 | | |
190 | | |
| 3 |
CAST | 2018-04-06 | Slovakia |
Otvorené MSR v drepe a powerliftingu | J |
22.5 | Wraps | SBD | 90 |
86.8 | 210 | 142.5 |
225 | 577.5 | 380.46 |
| 5 |
WRPF | 2018-01-12 | Slovakia |
International Winter Cup | Juniors 20-23 |
22.5 | Raw | D | |
88.8 | | |
235 | 235 | 152.99 |
| 4 |
WUAP | 2017-10-17 | Czechia |
World Championships | Juniors |
22 | Wraps | SBD | 90 |
85.9 | 190 | 140 |
220 | 550 | 364.36 |
| 20 |
AWPC-SVK | 2017-07-29 | Slovakia |
Victoria Cup | Juniors 20-23 |
22 | Raw | D | 90 |
88.5 | | |
205 | 205 | 133.69 |
| 2 |
WUAP | 2017-06-13 | Austria |
European Championships | Juniors |
22 | Wraps | SBD | 90 |
86.2 | 190 | 135 |
210 | 535 | 353.87 |