| 3 |
AWPC-SVK | 2026-09-13 | Slovakia |
Dark Side | M 40-49 |
48 | Raw | D | 82.5 |
76.8 | | |
225 | 225 | 159.03 |
| 5 |
AWPC-SVK | 2026-09-13 | Slovakia |
Dark Side | M 40-49 |
48 | Unl | B | 82.5 |
76.8 | | 132.5 |
| 132.5 | 93.65 |
| 9 |
AWPC-SVK | 2026-09-13 | Slovakia |
Dark Side | M 40-49 |
48 | Raw | B | 82.5 |
76.8 | | 122.5 |
| 122.5 | 86.58 |
| 6 |
AWPC-SVK | 2026-08-01 | Slovakia |
Victoria Cup | M 40-49 |
47 | Raw | D | 82.5 |
76 | | |
225 | 225 | 160.07 |
| 2 |
WUAP | 2026-06-24 | Austria |
European Championships | M 40-49 |
47 | Wraps | SBD | 82.5 |
73.3 | 172.5 | 115 |
200 | 487.5 | 354.98 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2026-05-13 | Slovakia |
Medzinárodné majstrovstvá SR v silovom trojboji & tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu | M 40-49 |
47 | Multi | D | 82.5 |
73.3 | | |
230 | 230 | 167.48 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2026-05-13 | Slovakia |
Medzinárodné majstrovstvá SR v silovom trojboji & tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu | M 40-49 |
47 | Multi | B | 82.5 |
74 | | 130 |
| 130 | 94.07 |
| 3 |
AWPC-SVK | 2026-05-13 | Slovakia |
Medzinárodné majstrovstvá SR v silovom trojboji & tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu | M 40-49 |
47 | Wraps | SBD | 82.5 |
72.9 | 175 | 117.5 |
217.5 | 510 | 372.70 |
| 3 |
WUAP | 2025-10-08 | Slovakia |
World Championships | M 40-49 |
47 | Multi | D | 82.5 |
73.8 | | |
240 | 240 | 173.98 |
| 2 |
WUAP | 2025-10-08 | Slovakia |
World Championships | M 40-49 |
47 | Wraps | SBD | 82.5 |
73.8 | 190 | 120 |
220 | 530 | 384.21 |
| 6 |
AWPC-SVK | 2025-08-02 | Slovakia |
Victoria Cup | Masters 40-49 |
46 | Multi | D | 75 |
72 | | |
220 | 220 | 162.11 |
| 1 |
WUAP-AUT | 2025-04-19 | Austria |
Austrian Nationals and International Cup | Masters 40-49 |
46 | Wraps | SBD | 82.5 |
76.5 | 177.5 | 117.5 |
227.5 | 522.5 | 370.20 |
| 7 |
AWPC-SVK | 2024-12-14 | Slovakia |
Raw Christmas Bench Press Cup | M 40-49 |
46 | Raw | B | 82.5 |
76.2 | | 117.5 |
| 117.5 | 83.45 |
| 1 |
XPC-Poland | 2024-11-27 | Poland |
World Cup | Open |
| Multi | D | 75 |
73.3 | | |
227.5 | 227.5 | 165.66 |
| 1 |
XPC-Poland | 2024-11-27 | Poland |
World Cup | M40-49 |
| Multi | D | 75 |
73.3 | | |
227.5 | 227.5 | 165.66 |
| 1 |
GPC | 2024-10-10 | Slovakia |
World Championships | M2 |
45.5 | Multi | D | 75 |
74.3 | | |
225 | 225 | 162.40 |
| 2 |
GPC | 2024-10-10 | Slovakia |
World Championships | M2 |
45.5 | Wraps | SBD | 75 |
73.6 | 157.5 | 115 |
215 | 487.5 | 354.03 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2024-09-07 | Slovakia |
Mamut Cup | Masters 45-49 |
45 | Raw | D | 75 |
74.1 | | |
222.5 | 222.5 | 160.87 |
| 4 |
AWPC-SVK | 2024-07-27 | Slovakia |
Victoria Cup | Open |
45 | Multi | D | 75 |
73.6 | | |
220 | 220 | 159.77 |
| 1 |
WUAP | 2024-06-11 | Slovakia |
European Championships | M 40-49 |
45 | Multi | D | 67.5 |
66.8 | | |
220 | 220 | 170.85 |
| 1 |
WUAP | 2024-06-11 | Slovakia |
European Championships | M 40-49 |
45 | Wraps | SBD | 67.5 |
67.4 | 180.5 | 115 |
217.5 | 513 | 395.82 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2024-05-02 | Slovakia |
Slovakian Championships Powerlifting | M 40-49 |
45 | Wraps | SBD | 82.5 |
72.8 | 185 | 120 |
232.5 | 537.5 | 393.16 |
| 11 |
AWPC-SVK | 2023-12-09 | Slovakia |
Raw Christmas Bench Press Cup | M40-59 |
45 | Raw | B | 82.5 |
78.2 | | 125 |
| 125 | 87.37 |
| 3 |
AWPC-SVK | 2023-07-29 | Slovakia |
Victoria Cup | Masters 40+ |
44 | Multi | D | |
78.5 | | |
232.5 | 232.5 | 162.14 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2023-05-05 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters |
44 | Raw | D | 82.5 |
78.9 | | |
220 | 220 | 152.95 |
| 3 |
AWPC-SVK | 2023-05-05 | Slovakia |
Slovakian Championships | Masters 40-59 |
44 | Raw | B | 82.5 |
78.9 | | 125 |
| 125 | 86.91 |
| 5 |
AWPC-SVK | 2023-05-05 | Slovakia |
Slovakian Championships | Open |
44 | Wraps | SBD | 82.5 |
78.3 | 205 | 122.5 |
222.5 | 550 | 384.15 |
| 1 |
GPC | 2022-10-17 | Slovakia |
World Championships | M1 |
44 | Multi | D | 82.5 |
77.3 | | |
228 | 228 | 160.50 |
| 1 |
GPC | 2022-10-17 | Slovakia |
World Championships | M1 |
44 | Wraps | SBD | 75 |
74.1 | 180 | 115 |
185 | 480 | 347.05 |
| 2 |
AWPC-SVK | 2022-09-24 | Slovakia |
Deadlift Cup | M 40-44 |
44 | Raw | D | 82.5 |
76.5 | | |
222 | 222 | 157.29 |
| 4 |
AWPC-SVK | 2022-08-06 | Slovakia |
Victoria Cup | Masters |
43 | Multi | D | |
73.5 | | |
222.5 | 222.5 | 161.73 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2022-04-29 | Slovakia |
Slovakian Championships | Open |
43 | Multi | D | 75 |
74.6 | | |
227.5 | 227.5 | 163.77 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2022-04-29 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 40-44 |
43 | Wraps | SBD | 82.5 |
76.6 | 200 | 122.5 |
225 | 547.5 | 387.59 |
| 3 |
WUAP | 2021-09-19 | Hungary |
World Championships | Open |
42.5 | Wraps | SBD | 75 |
72.8 | 172.5 | 120 |
200 | 492.5 | 360.24 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2021-05-22 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 40-49 |
42 | Wraps | SBD | 67.5 |
66.6 | 180 | 107.5 |
215.5 | 503 | 391.49 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2021-05-22 | Slovakia |
Slovakian Championships | Open |
42 | Raw | D | 67.5 |
66.8 | | |
210 | 210 | 163.09 |
| 3 |
AWPC-SVK | 2020-09-11 | Slovakia |
Slovakian Championships | Open |
41 | Raw | SBD | 75 |
73.4 | 192.5 | 117.5 |
217.5 | 527.5 | 383.76 |
| 1 |
AWPC-SVK | 2020-09-11 | Slovakia |
Slovakian Championships | M 40-44 |
41 | Raw | B | 75 |
73.9 | | 112.5 |
| 112.5 | 81.48 |
| 12 |
WRPF-Slovakia | 2019-11-23 | Slovakia |
International Winter Cup | Open |
40.5 | Raw | D | 100 |
73.4 | | |
207.5 | 207.5 | 150.96 |
| 1 |
GPC | 2019-10-20 | Slovakia |
World Championships | M1 |
41 | Raw | D | 75 |
73.8 | | |
215 | 215 | 155.86 |
| 1 |
GPC | 2019-10-20 | Slovakia |
World Championships | M1 |
41 | Wraps | SBD | 75 |
73.3 | 172.5 | 110 |
217.5 | 500 | 364.08 |
| 1 |
XPC | 2019-05-26 | Slovakia |
European Powerlifting Championships | M1 |
40.5 | Raw | D | 75 |
73.3 | | |
217.5 | 217.5 | 158.37 |
| 1 |
XPC | 2019-05-26 | Slovakia |
European Powerlifting Championships | M1 |
40.5 | Wraps | SBD | 75 |
73.3 | 175 | 115 |
225 | 515 | 375.00 |
| 2 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | O |
40.5 | Raw | D | 75 |
72.4 | | |
220 | 220 | 161.51 |
| 1 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | O |
40.5 | Raw | S | 75 |
72.4 | 170 | |
| 170 | 124.80 |
| 2 |
CAST | 2019-04-12 | Slovakia |
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej republiky v silovom | O |
40.5 | Wraps | SBD | 75 |
72.4 | 170 | 115 |
220 | 505 | 370.74 |
| 1 |
SAST | 2019-03-23 | Slovakia |
Slovakian Championships | M40-44 |
40.5 | Raw | D | 75 |
72.3 | | |
215 | 215 | 157.98 |
| 1 |
SAST | 2019-03-23 | Slovakia |
Slovakian Championships | O |
40.5 | Raw | D | 75 |
72.3 | | |
215 | 215 | 157.98 |
| 3 |
SAST | 2019-03-23 | Slovakia |
Slovakian Championships | O |
40.5 | Raw | B | 75 |
72.3 | | 112.5 |
| 112.5 | 82.67 |
| 1 |
WUAP | 2018-10-15 | Slovakia |
World Championships | M 40-44 |
40 | Raw | D | 75 |
73.4 | | |
215 | 215 | 156.41 |
| 2 |
WUAP | 2018-10-15 | Slovakia |
World Championships | M 40-44 |
40 | Wraps | SBD | 75 |
73.1 | 170 | 110 |
220 | 500 | 364.73 |
| 8 |
AWPC-SVK | 2018-08-04 | Slovakia |
Victoria Cup | Open |
39 | Raw | D | 75 |
72.7 | | |
220 | 220 | 161.07 |
| 6 |
AWPC-SVK | 2017-07-29 | Slovakia |
Victoria Cup | Submasters 35-39 |
38 | Raw | D | 75 |
72.4 | | |
212.5 | 212.5 | 156.00 |